• (Alış) 5.613 TL
    • (Satış) 5.624 TL
    • (Alış) 6.432 TL
    • (Satış) 6.443 TL

Bağkur Dilekçe Örnekleri

Bağkur Dilekçe Örnekleri
9 Mart 2016 10:33

Bağkur Dilekçe Örnekleri konusu çok önemli bir konudur. Şimdi aşağıda size birkaç dilekçe örmeği hazırladık.

Bağ-kur ile ilgili Dilekçe ve Formlar

İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILARIN 10 YILLI BORÇLANMASI İLE İLGİLİ

TAAHHÜTNAME

Kurumunuzun şu şu şu Bağ-numaralı isteğe bağlı sigortalısıyım

4.5.1979 tarihinde 40/45 yaşını doldurdum. Halen çalışmıyorum/Daha önce Sosyal Güvenlik Kuruluşlarında hizmetim vardır/yoktur.1479 sayılı kanuna 2229 sayılı kanunla eklenen ve 3165 sayılı kanunla değiştirilmek durumunda olan ek geçici 4. Maddeden yararlanarak 10 yıl/10 yıla tamamlayacak kadar süreyi borçlanarak, borç tutarını tescil tarihi itibarı ile 2 yıl içinde ödeyeceğim. Borç tutarımın tarafıma bildirilmesini ayrıca beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu, kabul ettiğim borcu ödemem halinde herhangi bir hak iddia etmeyeceğimi bildirir, borçlanma talebimin kabulünü arz ederim.

Adres : Adı güzel mahallesinin içerisinde bulunan çiçek mahallesi NO 14 daire 12 kat 3

T.C. Kimlik No : 10076658360

Adı ve de Soyadı : Mehmet Demir

Tarih : 12.04.1998

İmza :

Bağ-kur Başvuru Dilekçeleri

Yukarıda ki gibi bir durumunuz var ise siz de bu şekilde bir dilekçe yazarak gereğini yapılmasını arz edebilirsiniz. Eğer ki böyle bir durumunuz varsa mutlak ve de mutlaka yukarıda anlattığımız gibi bir dilekçe yazarak sizde ilgili olmak durumunda olan ve de gerekli olan kurumlara başvurunuz. İmza adınız ve de soyadınız adres gibi bilgileri yazmayı unutmayınız. Eğer eksik bilgi verirseniz aksi takdirde bu yazıp da gönderdiğiniz dilekçe kabul görülmemek durumunda olabilir. Eğer ki farklı bir yola başvurursanız daha uzun zaman sonra isteğiniz yerine getirilir. Anca eğer ki  bu yukarıda da anlattığımız gibi dilekçe yolu ile başvuruda bulunmak durumunda bulursanız çok ama çok daha kısa sürede isteğiniz yerine getirilmek durumunda olur. Bu bilgilerin altına eğer ki isterseniz daha önceden nerelerde ve ya da nerede çalıştığınızı yazıp da not edebilirsiniz.

Bağ-kur Dilekçe Yazma

BAĞ-KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ’ NE

İl müdürlüğünüzde           Bağ numarası ile kayıdım var. Bağ-kur borcum bulunmaktadır. işimi sona erdirdiğimden dolayı bağ-kur üyeliğimi dondurmak istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Tarih : 12.04.2015

Ad ve de Soyad : Merve Tombul

İmza :

Yukarıdaki seçenekleri sorunsuz bir biçimde doldurulup gerekli ve de ilgili kurumlara teslim edilip verilmesi sonucunda istediğiniz şeye kavuşabilirsiniz. Bağkur Dilekçe Örnekleri konusu işte bu kadar basit bir konudur. Biz yukarıda size tamı tamına 2 adet dilekçe örneği yazdık. Siz de bu dilekçe örneklerini inceleyip kendinize ait dilekçe örneği var ise onu aynen bizim anlattığımız gibi yapın. Yoksa da kendiniz aklınızdan inceleyerek kendi dilekçenizi yazınız. Bu dilekçeyi ilgili kurumlara teslim ederek isteğinize rahatlıkla ve de pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

Bağ-kur Dilekçe Takibi

Umarım makalemizde size biraz da bilgi aktarabilmişizdir. Bu makalemizi sizin içn araştırdık ve de yazdık. Bu makalemizde size Bağkur Dilekçe Örnekleri konusunu ve de Bağkur Dilekçe Örnekleri ayrıntılarını anlattık ve de örnek verdik.

Keyifli okumalar dileriz.

 

 

Bir Yorum Yazın

Sorgulama Yap

Sorgulamalar Facebook


Sorgulamalar.gen.tr © 2014- Sitemizde bulunan hiç bir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz.Kamu alanında ve özel alanlar yapmak istediğiniz tüm sorgulamalar için sizlere yardım etmek amacı ile kurulmuş sorgulama destek sitesidir. Kişiye veya firmalara özel; borç, ceza, prim, sağlık ve trafik sorgulamalarınıza tek bir noktadan erişim imkanı sağlamaktadır.
Devlet kurum ve kuruluşlar ile direk yada detaylı hiçbir bağlantımız YOKTUR.