• (Alış) 5.613 TL
    • (Satış) 5.624 TL
    • (Alış) 6.432 TL
    • (Satış) 6.443 TL

Doğalgaz Borcu Sorgulama

Doğalgaz Borcu Sorgulama
27 Şubat 2016 21:54

Doğalgaz Borcu Sorgulama, Günümüzde artık doğalgaz kullanımınızdan kaynaklanan borç faturası ödemelerinizi artık İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi yani İGDAŞ’ ın resmi internet sitesi üzerinden sizin için hizmete konulan internet sitesi yolu ile borç ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet sitesinden yer alan web şubelerinden dolayı İGDAŞ fatura borcu ödeme ve ne kadar olduğu ile ilgili ödemelerinizi ve verilerinizi almanız mümkün kılınmıştır. Bunun için öncelikle doğalgaz sorgulaması yapacağınız resmi web sitesinde üyelik oluşturmanız ilk etapta yapmanız gerekenlerin başında gelmektedir. Peki biraz da doğalgaz faturalarınızı igdaş’ ın resmi internet sitesinden nasıl ve ne adımlarda öğrenebileceğinizden bahsedelim. Öncelikle İGDAŞ’ ın internet sitesi üzerinden hizmet alabilmek ve gerekli verilere ulaşabilmek için üye olunması gereklidir.

İGDAŞ İletişim Bilgisi

Doğalgaz Borcu Sorgulama işlemi için ilk yapmanız gereken İGDAŞ’ın resmi web sitesi üzerine ulaşarak yeni üyelik sekmesi kısmından üyelik oluşturmanız gereklidir. Burada yapılan ilk etapta kendi istemiş olduğunuz yeni bir kullanıcı adı ve şifre ile üyelik oluşturmanız elzem bir konudur. Sonrasından şse karşınıza gelecek olan ekranda sizden tesisat numaranız ve daire gibi abonelik ile ilgili gerekli olan bilgilerinizi sıra ile istenen alandan istenmektedir. Devamında yine üçüncü etapta karşımızda bizden istenecek verilerden tc kimlik numarası, adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaranız ve de kimlik bilgilerinin yanı sıra telefon numaranız ve de ev numaranız gibi bilgilerde sizden istenecek veriler arasından sıralanmaktadır.

TC Kimlik Numarasıyla Doğalgaz Borcu

Doğalgaz Borcu Sorgulama üyelik kısmında tüm bu verileri doğru ve de eksiksiz olarak tamamladıktan sonra bilgileri tekrar gözden geçirip teyit ederek üye ol sekmesine tıklayarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu bilgiler ile üyelik tamamlanınca kullanıcı adı ve şifre bilginiz ile igdaşın resmi web sitesi üzerinden giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş sağlandıktan sonra ise igdaş fatura borcu sorgulama sayfasına tıklayarak işleminize uygun sonuçlara anında ulaşabilirsiniz. Doğalgaz kullanımından kaynaklanan ya da kaynaklanacak olan son ödeme bilgilerinizi de buradan kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Üstelik fatura miktarınızı ve de fatura zamanları ile ilgili diğer merak ettiğiniz verileri de buradan alabilirsiniz.

Fatura Sorgulama Ve Ödeme

Doğalgaz Borcu Sorgulama işlemi için İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi yani bilinen ve kısa adı ile İGDAŞ’ ın resmi web sitesi  üzerinden sorgulama ve bilgi alma işlemlerinizi vereceğimiz linkten tıklayarak saniyeler içinde yapabilirsiniz; Bu Linkten Eskiden resmi devlet dairelerine giderek uzun kuyruk beklediğimiz ödemeyi unuttuğumuz zamanlarda telaşla koşmamız gereken zamanlardan oldukça uzakta tek tık ile tüm işlemlerimizi kolaylıkla yapabileceğimiz bir devirdeyiz. Bu şekilde bir kolaylık sayesinden evimizden, işimizden ya da o an keyif içinde oturduğumuz alandan internet üzerinden tüm bu işlemlerimizi yapabilirsiniz. Hadi daha ne duruyorsunuz artık teknolojiye ayak uydurmanın ve de işlere kolaylık kazandırmanın zamanı. Linke tıklayarak işlemlerinize ivme kazandırın.

Bir Yorum Yazın

Sorgulama Yap

Sorgulamalar Facebook


Sorgulamalar.gen.tr © 2014- Sitemizde bulunan hiç bir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz.Kamu alanında ve özel alanlar yapmak istediğiniz tüm sorgulamalar için sizlere yardım etmek amacı ile kurulmuş sorgulama destek sitesidir. Kişiye veya firmalara özel; borç, ceza, prim, sağlık ve trafik sorgulamalarınıza tek bir noktadan erişim imkanı sağlamaktadır.
Devlet kurum ve kuruluşlar ile direk yada detaylı hiçbir bağlantımız YOKTUR.