• (Alış) 5.613 TL
    • (Satış) 5.624 TL
    • (Alış) 6.432 TL
    • (Satış) 6.443 TL

E-devlet Maaş Bordrosu

E-devlet Maaş Bordrosu
22 Haziran 2016 11:39

E-devlet Maaş Bordrosu

E-devlet Maaş Bordrosu ile ilgili işlemleri ve merak edilenleri yapmak e-devlet uygulaması üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu sebepten ötürü yazının sonunda bu uygulamayı nereden yapacağınız ile ilgili linki sizler ile paylaştık. Yazının sonunda yer alan bu link üzerinden tek seferde bekleme yapmanıza hiç gerek kalmadan e-devlet maaş bordronuza ulaşabilirsiniz. E-devlet maaş bordrosu nasıl alınabilir diye sormak isterseniz de bu sorunun cevabını da şimdi sizin ile paylaşmakta olacağız. E-devlet SSK maaş bordrosu aşamalarıyla alakalı sırası gelecek olan çalışmalarda yazının sonunda sizin bilginize sunmuş olacağımız linke tıklayarak ilgili web sitesine ulaşacaksınız. Devamında bu işlemi gerçekleştirmek için e-devlet şifresi sahibi olmanız gerekli olacaktır. Bu şifreniz yoksa size en yakın ptt bankası şubesine ulaşarak iki türk lirası ödemeniz dahilin de bu şifreye sahip olabileceksiniz. Bu şifreyi unuttu iseniz de yine ptt banka şubesine giderek bu sefer dört katında bir ödeme gerçekleştirmeniz sayesinde yeni şifrenize anında ulaşabilirsiniz.

E-devlet Maaş Bordrosu nasıl alınır

E-devlet Maaş Bordrosu işlemi için size gerekecek e-devlet kapısı şifrenizi de almış bulunduktan sonra ilgili web sitesinde yer alan kimlik doğrulama sekmesine tıklatılarak devamında karşımıza gelmekte olan sayfada ki ilgili alanlara tc kimlik numarası ve e-devlet şifresi doğru ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Bunların devamı sisteme giriş yap butonuna tıklamak olacak bu sayede sol menüde yer alan e-hizmetler kısmında bu işlemleri yapmak için gerekli olacak e-devlet maaş bordrosu hizmetine tıklanarak gerekli sorgulamalar yapılabilecektir. Sorgulama aşamalarının sonunda dakikalar içerisinde karşınıza sonuçlar gelecektir. Dilerseniz bu ekranın istediğiniz sayıda çıktısını alabilmekte ve de sonrasında bu hizmetle alakalı detaylara geniş olarak bakabilmektesiniz.

TC Kimlik No ile Maaş Bordrosu Alma

E-devlet Maaş Bordrosu ile ilgili linki şimdi sizlerle paylaşıyoruz. Bu link; https://www.turkiye.gov.tr/e-bordro-sorgulama E-bordro belgesi dokümanı almak maaş bordronuzu kanıtlamak anlamını ifade etmektedir. Bilgisayar kullanımının giderek artması, teknolojik gelişmelerin artık son süratta yer alması ve de bu işlemleri uygulamalar şeklinde vatandaşlara sunulması da bu hizmetlerin tek elden yapılması ve de işlemler için tek adrese başvurulması anlamına gelmektedir. Bu alanda bu hizmetler içerisinde tanımlanmakta olan sayfalardan bir diğeri de Maliye Bakanlığı olarak karşımıza gelmektedir.

E-Bordro Sorgulama İşlemleri

E-devlet Maaş Bordrosu, Maliye bakanlığının sunmuş olduğu hizmetler üzerinden yapılmaktadır. Bu işlem için e-devlet kapısına ulaşmak gereklidir. Eskiden bu işlemler için ya resmi devlet dairelerine gidilecek, sıra alınacak ve de uzun kuyruklar beklenecek ya da o zaman da aktif olan Maliye Bakanlığı resmi web sitesi üzerinden işlemler yapılacaktı. Şimdi bu başka yerlere başvurmak yerine tek uygulama sayesinde başka herhangi bir siteye ya da sayfaya ulaşmalarına gerek kalmadan bu alandan tek sefer de e-devlet şifreleri ile ulaşabilmektedirler. Bu şifre ve tc kimlik numara verileri ile sürekli olarak bu sistemde aktif olmakta ve iş başvuruları ya da diğer işlerinde gerekli olan doküman ya da belgelere buradan ulaşabilirler.

 

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Sorgulama Yap

Sorgulamalar Facebook


Sorgulamalar.gen.tr © 2014- Sitemizde bulunan hiç bir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz.Kamu alanında ve özel alanlar yapmak istediğiniz tüm sorgulamalar için sizlere yardım etmek amacı ile kurulmuş sorgulama destek sitesidir. Kişiye veya firmalara özel; borç, ceza, prim, sağlık ve trafik sorgulamalarınıza tek bir noktadan erişim imkanı sağlamaktadır.
Devlet kurum ve kuruluşlar ile direk yada detaylı hiçbir bağlantımız YOKTUR.