• (Alış) 5.613 TL
  • (Satış) 5.624 TL
  • (Alış) 6.432 TL
  • (Satış) 6.443 TL

E devlet Sorgulama

E devlet Sorgulama
30 Ekim 2015 00:37

E devlet Sorgulamaları

E- Devlet Sorgulama teknolojinin gelişmesi ve gelişmeler neticesinde yeni yazılımların yapılması yeni programların ve kısa yolların keşfine ön ayak olmuş bu da vatandaşların yani bizlerin işini çok daha basit bir hale getirmiştir. Sosyal Güvenlik kurumu da aynı şekilde yapılan bu teknolojik gelişmelerin en önemli şeklide milyonlarca kişinin bağlandığı ve hizmet aldığı İnternet üzerinden gerçekleşen işlemlerden bir tanesidir. İnsanlar günün her saati her dakikası istedikleri an da e-devlete bağlanarak hiçbir zaman kısıtlaması olmadan işlemleri tek el atından yürütmektedir. 4B hizmet dökümü işlemleri kontrol edilmesi gereken işlemlerdir. Çalışanların bilgilerinin doğruluğunu ispatlar. SGK e-devlet üzerinden şifrenizle giriş yaptığınız bir işlemdir.

E devlet Şifresi

E- Devlet Sorgulama e-devlet şifreniz ile hesaplama ve sınama işlemlerinizi basit yolla halletmeniz mümkündür. E- devlet maaş sorgulamaları da yapılan bu işlemler arasında sıralanmaktadır. E-devlet maaş sınamaları sayesinde aradığınız tüm her şeye ulaşabilirsiniz. Ne kadar zaman sonra emekli olacaksınız ya da emekli olmak için neler gerekli gibi ve yahut ne kadar emekli maaşı alacağınız yönünde ki sorulara bu sistem sayesinde yanıtlar alabilirsiniz. Bu yazımızda aynı zamanda e-devlet sorgulamasının nasıl yapıldığına da değineceğiz. E- Devlet Sorgulama Nasıl yapılır? Öncelikle diğer yazılarımızda da en başta olması gereken diye bahsettiğimiz e-devlet şifre burası için de geçerlidir. Ancak şifreniz yok ise kendinize en yakın ptt şubesine ulaşarak 2 tl karşılığında şifre sahibi olabilirsiniz. Bu şifreye sahip olarak aynı anda pek çok şeye sahip olabilirsiniz.

E devlet Giriş

E- Devlet Sorgulama için e-devlet resmi sitesine giriş yapıldıktan sonra kimlik doğrulama işlemi için butona tıklanır. Devamında kimlik doğrulama için gerekli alanların ilgilim boşluklara yazılma istenir. Son aşama da yapıldıktan sonra sisteme giriş yap diyerek kendi sayfanıza giriş yapabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra gerekli işlem, sorgulama ve hizmet dökümler saniyeler içinde ulaşmanız mümkündür. SSK sorgulama, ssk hizmet dökümü, ssk prim sorgulama, ssk gün sorgulama, e-devlet sgk işlemlerinin tümü e-devlet şifresi üzerinden aynı anda gerçekleştirilmektedir. Ssk hizmet dökümünüze ulaşmak için tc kimlik no’ nuz ve e-devlet şifreniz ile beraber giriş yapabilir, bilgilerinizi ulaşabilirsiniz. Detay kısmına tıklayarak sigorta yapılan gün sayınızı ve sigorta ile ilgili diğer işlemleri görebilirsiniz.

E devlet Sigorta Sorgulama

E- Devlet Sorgulama ssk prim sorgulamalar için de yine aynı şekilde tv kimlik no ve şifreniz ile sisteme giriş yapıyorsunuz. Bu sayfa da son zamanlar da sürekli olarak yaşanan sıkıntılardan ssk prim sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Ssk maaş sorgulama işlemleri için de yine resmi sayfa üzerinde tc kimlik numanız ve şifrenizle sisteme giriyorsunuz. Ne zaman emekli olurum emekliliğime daha ne kadar süre var gibi sorularınızın cevaplarını buradan almanız mümkündür. Ssk borçlarınız da yine aynı şekilde resmi sayfa üzerinde tc kimlik ve şifrenizle giriş yapılarak tek seferde öğrenilir.

<<<E DEVLET ULAŞIM LİNKİ>>>

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • Trafik cezası sorgulama edevlet / Hüseyin Karaca
  17 Kasım 2015 17:39

  E devletten Trafik cezamı sorgulatmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim.

 • Ali
  24 Aralık 2015 14:40

  Tüm gündür bekliyorum e devlet sistemi yokmuş. Yardımcı olun Lütfen.

Bir Yorum Yazın

Sorgulama Yap

Sorgulamalar Facebook


Sorgulamalar.gen.tr © 2014- Sitemizde bulunan hiç bir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz.Kamu alanında ve özel alanlar yapmak istediğiniz tüm sorgulamalar için sizlere yardım etmek amacı ile kurulmuş sorgulama destek sitesidir. Kişiye veya firmalara özel; borç, ceza, prim, sağlık ve trafik sorgulamalarınıza tek bir noktadan erişim imkanı sağlamaktadır.
Devlet kurum ve kuruluşlar ile direk yada detaylı hiçbir bağlantımız YOKTUR.